Розв'яжи рiвняння: 1) x + 36 127 = 90 436;​


Ответы на вопрос

Отвечает Руцинський Денис.

Ответ:

1) х+36 127=90 436

х=90 436-36 127

х=54309

54 309+36 127=90 436

Отвечает Чугунеков Николай.

Відповідь: Щоб розв'язати рівняння x + 36127 = 90436, спершу віднімемо 36127 від обох боків рівняння:

x + 36127 - 36127 = 90436 - 36127

x = 54309

Отже, x = 54309.

Покрокове пояснення: