знайдіть довжину кіл, якщо r = 2 дм, r = 3 см, r = 12 м; 2) Знайдіть площу круга, якщо r = 4 cм, r

= 12 cм, r = 16 дм. Розв'язок

Ответы на вопрос

Отвечает Резнов Антон.

Ответ:

Длина окружности высчитывается по формуле 2пR

1)2•3,14•2=12,56 дм

2)2•3,14•3=18,84 см

3)2•3,14•12=75,36 м

Площадь круга пR^2

1)3,14•4^2=50,24 см^2

2)3,14•12^2=452,16 см^2

3)3,14•16^2=803,84 дм^2

Объяснение: