Сторонам трикутника дорівнюють 15 см 9 см 12 см знайдіть периметр три кутиками вершинами якого є

сторони сторін даного трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Аласов Айхан.

Сторони трикутника дорівнюють 15 см 9 см 12 см. Знайдіть периметр трикутика, вершинами якого є середини сторін даного трикутника.

Ответ:

18 см.

Объяснение:

Периметр трикутика, вершинами якого є середини сторін даного трикутника, вдвічі менший за периметр даного трикутника, тому що він утворений середніми лініями даного трикутника.

15+9+12=36 (см) периметр даного трикутника

36:2=18 (см) периметр утвореного трикутника