Знайти суміжні кути, якщо один із них на 20° більший за інший.


Ответы на вопрос

Отвечает Маркопольський Макс.

Ответ:

110⁰,70⁰

Объяснение:

Сума суміжних кутів - 180⁰,тоді:

180 : 2 + 20 = 110 - це один кут

180 : 2 - 20 = 70

або

180-110 = 70 - це другий кут