Внутрішні односторонні кути при перетині двох паралельних прямих січною відносяться як 2:8. Знайди

ці кути. СОЧНО, ДАЮ 100 БАЛЛОВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Никита.

Відповідь:

2+8=10

∠1 =180*2/10=36°

∠2=180*8/10=144°

Пояснення: