6. У трикутнику ABC кут A прямий. Кут В дорівнює 60°. Знайти гіпотенузу ВС, якщо катет АВ =16 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гелашвили Теймураз.

Объяснение:

 \cos(b)  =  \frac{ab}{bc}  \\ bc =  \frac{ab}{ \cos(b) }  =  \frac{16}{0.5}  = 32cm