Основа прямої трикутної призми прямокутний трикутник з катетами 6см і 8 см. Висота призми дорівнює

10 см. Чому дорівнює площа повної поверхні призми.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тищенко Диана.

1. Площа основи: площа = (1/2 * 6 см) * 8 см = 24 см².

Тут ми використовуємо формулу площі прямокутного трикутника, де один катет - 6 см, а другий - 8 см.

2. Площа бічної поверхні: площа = (периметр основи) * (висота призми) / 2.

Периметр основи = 6 см + 8 см + 10 см (гіпотенуза трикутника за теоремою Піфагора) = 24 см.

Площа бічної поверхні = (24 см) * (10 см) / 2 = 120 см².

3. Площа повної поверхні: площа повної поверхні = площа основи + площа бічної поверхні = 24 см² + 120 см² = 144 см².

Таким чином, площа повної поверхні прямої трикутної призми дорівнює 144 см².