площа прямокутника дорівнює 72м², а його довжина 9 м. знайдіть площу паралелограма, сторони якого

дорівнюють сторонам прямокутника, а гострий кут -30

Ответы на вопрос

Отвечает Коротков Никита.

Ответ:

Площа паралелограма дорівнює 36см²

Объяснение:

S(ABCD)=AD*AB; →

AB=S(ABCD)/AD=72/9=8см.

EF=AB=8см

S(EFGH)=EF*EH*sin∠E=

=9*8*sin30°=72*½=36см²