Обчисліть площу трикутника, дві сторони якого дорівнюють 5 см і 4 см, а кут між ними - 150°.


Ответы на вопрос

Отвечает Корниевская Дарья.
Для обчислення площі трикутника за заданими даними можна скористатися формулою площі трикутника:

Площа = (1/2) * a * b * sin(θ),

де a і b - довжини сторін трикутника, а θ - кут між цими сторонами.

У випадку, коли відомі лише довжини двох сторін і кут між ними, ми можемо використати формулу:

Площа = (1/2) * a * b * sin(θ),

де a = 5 см, b = 4 см і θ = 150°.

Підставляючи значення, отримаємо:

Площа = (1/2) * 5 см * 4 см * sin(150°).

Перед тим, як продовжити обчислення, варто помітити, що sin(150°) = sin(180° - 150°) = sin(30°) = 1/2.

Тож, підставивши це значення, отримаємо:

Площа = (1/2) * 5 см * 4 см * (1/2) = 10 см².

Отже, площа цього трикутника дорівнює 10 см².