Точка С лежить між точками А і В. Знайдіть 1)АВ, якщо АС = 7 см, ВС =5см; 2)ВС, якщо АВ = 13 дм,

АС = 6 дм.

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Лена.

Объяснение:

1) АВ=7+5=12 см

2) ВС=13-6=7 дм.