Розрахуйте масу води, яка потрібна для розчинення 150 г алюміній нітрату для отримання розчину з

масовою часткою речовини 30%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Еремина Полина.

m=m(al(no3)3)÷w(al(no3)3)

m=150÷0.3=500