Знайдіть рівняння прямої, яка проходить через точки C(-3;12),D(1;4)


Ответы на вопрос

Отвечает Годов Никита.
Нехай С(х1; у1); D(х2; у2).
Рівняння прямої, яка проходить через дві задані точки має вид:
(у-у1)/(у2-у1)=(х-х1)(х2-х1);
(у-12)/(4-12)=(х+3)(1+3):
(у-12)/(-8)=(х+3)/4;
4(у-12)-(-8)(х+3):
8х+4у-24=0;

у-34=0.