Знайти площу трапеції, основи якої дорівнюють 8см і 11см, а висота 4см


Ответы на вопрос

Отвечает Аширова Риана.

s =  \frac{a + b}{2}  \times h
 \frac{8  + 11}{2}  \times 4 = 19 \times 2 = 38