Помогите!!!!!!!!!Діагональ куба дорівнює 6 корінь з 3.Знайти кут нахилу діагоналі куба до площини

основи​

Ответы на вопрос

Отвечает Ушакова Карина.

Ответ:

arccos \sqrt{\frac{2}{3} }

Объяснение:

Куб ABCDA₁B₁C₁D₁ Діагональ куба AC₁ = ребро * \sqrt{3}

Ребро = 6 см

Діагональ квадрата у \sqrt{2} разів більша за його сторону.

Діагональ AC = 6\sqrt{2} см

З трикутника ACC₁ прямокутного, cos ∠C₁AC = AC / AC₁ = 6\sqrt{2} /6\sqrt{3} = \sqrt{\frac{2}{3} }

∠C₁AC = arccos \sqrt{\frac{2}{3} }