3. Синус гострого кута втричі більший за його косинус. Чому дорівнює тангенс даного

кута?Достатній рівень​

Ответы на вопрос

Отвечает Вишня Олеся.

Ответ:

Объяснение:

sinα=a/c

cosα=b/c

tgα=a/b

a/c÷b/c=3

a/c×c/b=3

a/b=3

tgα=3