Знайдіть катет прямокутного трикутника, якщо його гіпотенуза та другий катет 10 см і 6 см

відповідно 7 см 9 см 8 см 5 см

Ответы на вопрос

Отвечает Фельдшерова Елизавета.

Ответ:

8 см

Объяснение:

По теореме Пифагора искомый катет равен √10²-6²=√100-36=√64=8.