кола радіуси яких 6 см і 2 см мають внутрішній дотик Знайдіть відстань між їх центрами а 2см 4см

6см 8см

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Елизавета.

Ответ:

Відстань між центрами кіл дорівнює 4 см

Объяснение:

Розглянемо два кола з центром в точці O_1, радіусом R = 6 см, і коло з центром в точці O_2, радіусом r = 2 см, які мають внутрішній дотик.

Знайдемо відстань між їх центрами.

  • Дотик кіл називають внутрішнім, якщо центри кіл розміщені по один бік від спільної точки.

Відстань між центрами кіл при внутрішньому дотику дорівнює:

\boxed{\bf O_1O_2=R-r}

Тоді:

O_1O_2=6 - 2 = \bf 4см

#SPJ5