У трикутнику MNK кут N=90°, кут K=30° NK=9см знайти MK​​


Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.

Відповідь:

1,5√12 см

Пояснення:

Якщо у прямокутному трикутнику ∠=30° , то менший катет дорівнює половині гіпотенузи .

Нехай КМ=х, тоді NM=1/2*x

За теоремою Піфагора:

KM²=NK²+MN²

x²=9²+(1/2*x)²

x²=81+1/4*x²

x²-1/4*x²=81

x²(1-1/4)=81

x²(3/4)=81

x²=108

x=3√12

Отже, MN=1/2*3√12=1.5√12( см)