Сторона трикутника дорівнює 10 см, а высота проведена до неї, у два рази більше сторони. Знайти

площу трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Коляда Алексей.

Ответ:100см^2

Объяснение:сторона-10см

высота-2×10=20см

S=1/2×10см×20см=100см^2