.Знайдіть периметр трикутника, сторони якого дорівнюють 2,5 см, 3 см, 4,1см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шаронова Катя.

Ответ:

Перимтр= a+b+c

a=2,5 см

b=3 см

c= 4,1 см

P=2,5+3+4,1= 9,6 см

Biдповідь: 9,6 см