Обчисліть площу Круга діаметр якого дорівнює 16 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Занкевич Коля.

Ответ: S = 64π (см квадратних)

Объяснение:

d =2r ; r = 1/2 d = 16/2 = 8 (см)

S = πr^2 = 8^2π = 64π (см квадратних)