Розгорнутий кут поділений на три частини, градусні міри яких відносяться як 3:4:2. Знайдіть

величини цих частин. помогите пожалуйста очень надо.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мурадян Арсен.

Відповідь:

3х+4х+2х=180,

9х=180

х=20,

3×20=60°

4×20=80°

2×20=40°