Розгорнутий кут поділено на дві частини градусні міри яких відносяться як 7:3 знайти величини цих

частин

Ответы на вопрос

Отвечает Мифтяев Аскар.

Ответ:

Объяснение:

7 х +3 х = 180

10 х = 180

х = 18

первый 7*18 = 70+56 = 126

второй 3*18 = 54