Якщо АВ=14,2 см, АМ=8,5 см знайдіть довжину відрізку МВ


Ответы на вопрос

Отвечает Павлишин Данил.

Ответ:

2 варіанти відповіді: Якщо А-------В-------М (це типу відрізок), то МВ = АВ - АМ = 14,2 - 8,5 = 5,7  , або якщо В-------А-------М, МВ = АВ + АМ = 14,2 + 8,5 = 22,7