3. Розгорнутий кут поділили на три кути, градусні міри яких відносяться як 14:10:6. Знайдіть

величини цих кутів.

Ответы на вопрос

Отвечает Макшаков Антон.

Позначимо ці кути як 14x, 10x і 6x. Всі вони в сумі дорівнюють розгорнотому куту, тобто 180°.

Маємо рівняння:

14x+10x+6x=180,

30x=180,

x=6

Знаходимо градусні міри шуканих кутів: 14*6°=84°, 10*6°=60°, 6*6°=36°.

Відповідь: 84°, 60°, 36°.