Знайдіть площу трапеції, основи та висота якої відповідно дорівнюють 3см, 5см і 4см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бодолан Мария.

Ответ:

S=3+5/2×4=4×4=16 (cm²).

Объяснение:

формула:

S=a+b/2×h