Знайдiть площу кiльця, що мiстится мiж двома коламы, якi маютьспiльний центр i радiуси яких

дорiвнюють 4 i 6 см

Ответы на вопрос

Отвечает Фурс Евгения.

Відповідь:

20\pi

Пояснення:

S =

Площа кільця дорівнує різниці площ більшого і меншого кругів

S = Sб - Sм

S = \pi*R^2 - \pi*r^2 =  \pi*(R^2 - r^2)

S =  \pi*(6^2 - 4^2) =  \pi*(36 - 16) = 20\pi