Радiуси кiл дорiвнюют 8 i 9 см знайдiть вiдстать мiж центрами кiл у випадку зовнiшнього их дотику​


Ответы на вопрос

Отвечает Билецкий Илья.

Ответ:

17 см

Объяснение:

Расстояние = r1+r2 = 8+9 = 17 см