Основи трапецii дорiвнюють 12 см i 18 см, а дiагоналi 15 см i 25 см. Знайдiть вiдpiзки дiагоналей,

на якi кожна з них дiлиться точкою перетину.

Ответы на вопрос

Отвечает Валеев Ислам.
Сторони подібних трикутників відносятся як 2 : 3. Отже, коефіцієнт подібності дорівнює k=2/3. АС=15; ОС/ОА=6/9.
ОС=6см; ОА=9 см.
ВD=25; ВО/ОD=10/15;
ВО=10 см; ОD=15 см.