Периметр рівнобедреного трикутника 40 см.знайдіть основу трикутника якщо бічна сторона дорівнює 15


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Карина.

Ответ:10 см

Объяснение: Р=40 см

У рівнобедреного трикутника бічні сторони рівні.

15+15=30

40-30=10 см

Основа трикутника дорівнює 10 см

Отвечает Гордон Катя.

Ответ:

15+15=30 сума бічних сторін

40-30=10 основа