У прмокутному трикутнику ABC (кут C =90° кут B = 30° ,AC =6 СМ медіана , проведена до сторони AB

Знайдіть CM будь ласка підкажіть ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.

Ответ:

6 см

Объяснение:

АС лежить проти кута у 30°,тому дорівнює половині гіпотенузи:

АВ=2АС=2*6=12 см

Медіана,проведена з прямого кута до гіпотенузи,дорівнює її половині:

СМ= 1/2АВ=1/2*12=6 см