Точка М лежить між точками А і С Знайдіть відрізки АМ іМС якщо АМ=0,4,МС, АС=40


Ответы на вопрос

Отвечает Коржова Іра.

Ответ:

Знайти BC

Розв'язання

AC=AM + MC

MC=AC-AM=40-0,4=39,6см