Кути KNM та MNP суміжні. Кут KNM в 11 разів більший від кута MNP. Знайди градусну міру цих кутів.


Ответы на вопрос

Отвечает Есенина Мария.

Відповідь:

15° і 165°

Пояснення:

х+11х=180

12х=180

х=180/12

х=15°

15*11=165°