Знайти суміжні кути, якщо вони відносяться як 1:2.


Ответы на вопрос

Отвечает Малыгина Александра.

Ответ:

60 120

Объяснение:

Сумма суміжних кутів - 180, адже вони утворюють розгорнутий вугол

180/(1+2)=60 - коефіцієнт пропорційності

60*1=60

2*60=120