Визнач, у якій точці вісь Ox перетинає вісь симетрії графіка функції y=x2−4x−6.

 Відповідь: вісь симетрії графіка перетинає ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жумабеков Ерасыл.

Ответ: (2;0)

Объяснение:

Вісь симетрії графіка перетинає параболу в її вершині

Знайдемо проекцію вершини на вісь Ох

Хо= -b/2a= -(-4)/2=4/2=2

На осі Ох у=0