Периметр рівнобедреного трикутника ACD з бічними сторонами AC i AD дорівнює 30 дм. Знайдіть

довжину бічноїсторони, якщо CD = 12 дм..​

Ответы на вопрос

Отвечает Баринов Рома.

Ответ:

9 см

Объяснение:

Р = a+b+c

AC = AD = (30 - 12)/2 = 9 см