Сторона правильного трикутника дорівнює 6см. Знайдіть його площу. А) 18√3см2; Б) 18см2; В) 9√3см2;

Г) 9см2.

Ответы на вопрос

Отвечает Злобина Настя.

Ответ:

9√3см²

Объяснение:

S=a²√3/4=6²√3/4=36√3/4=9√3см²