Кут B трикутника ABC дорівнює 35 зовнішній кут BAD - 110 . знайдіть кут ABC​


Ответы на вопрос

Отвечает Рязанов Игорь.

Ответ:

Объяснение:

∠A+∠BAD=180

∠A=180-∠BAD=180-110=70

∠A+∠B+∠C=180

∠C=180-35-70=75

Углы ∠A=70;∠B=35;∠C=75