Кінці відрізка завдовжки 12 см належать двом перпендикулярним площинам. Знайдіть відстані від

кінців відрізка до кожної з площин, якщо цей відрізок утворює з площинами кути 45° і 60°.допоможіть будь ласка срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Гребенников Максим.

Ответ:

Відповідь:

Кут ABC = 30гр

Кут DAB = 45 гр

Пояснення:

Вирішуємо через синуси прямокутних трикутників.

-----

У трикутнику ACB кут С-прямий.

Синус прямокутного трикутника дорівнює відношенню протилежного цьому кутку катета до гіпотенузи.

Тобто синус ABC = 6 см / 12 см = 1/2

Дивимося таблицю синусів - 1/2 у кута 30 гр

---

У трикутнику ADB кут d прямий

Синус прямокутного трикутника дорівнює відношенню протилежного цьому кутку катета до гіпотенузи.

Синус кута DAB = BD / AB = 6√2 см / 12 см = √2/2

Дивимося таблицю синусів-такий синус у кута 45 гр

Объяснение:

зроби відповідь кращою будь ласка