Знайдіть гіпотенузу с прямокутного трикутника, якщо відомі його катети а і в а=5, в=12


Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Катерина.

використати теорему піфагора

√(а²+в²) = с

√(5²+12²) = с

√(25+144) = с

√(169) = с

С = 13