Якщо гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 7 см, а один з катетів - 6 см, то другий катет

дорівнює.​

Ответы на вопрос

Отвечает Юдина Дарья.

Відповідь:

Пояснення:

За теоремою Піфагора:

АВ=√ВС^2-АС^2=√49-36=√13≈3,61 (см)