1. Знайдіть сторону рівньостороньго трикутника, якщо його периметр 15 см 1)5см 2)7см 3)7.5

4)10,5см 2.Знайдіть кут 4 трикутника АВС якщо кутВ-80 кут С-25 1)75 2)50 3)25 4)30 3.Знайліть кути трекутника якщо вони відносяться як 1:2:3 1)20,40,30 2)30,60,90 3) 40,80,160, 4)40,120.20 4.Знайдіть основу рівнобедроності трикутника якщо периметр 16см , якщо бісна сторона 5 см. 1)3см 2)6 см 3)8см 4)12см

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ксения.

Объяснение:

1

Р=3а

15=3а

а=5 см

Ответ : 1) 5 см

2

<А=180-<В-<С=180-80-25=75

Ответ : 1) 75

3

1:2:3

1х+2х+3х=180

6х=180

Х=30

<1=30

<2=2×30=60

<3=3×30=90

Ответ : 2) 30 60 90

4

b=5 см

Р=16

а=?

P=2×b+a

16=2×5+a

16=10+a

a=16-10

a=6 cм

Ответ : 2) 6 см