Обчисліть площу кругового сектора, якщо радіус круга 6м,а відпоідний центральний кут = о 60


Ответы на вопрос

Отвечает Марилова Виктория.

Ответ:  18,84 м².

Объяснение:

Площадь сектора S=πR²α/360° = 3.14*6²*60°/360° = 18,84 м².