У прямому трикутнику ABC катет BC дорівнює 7 см, а кут B рівний 60°.Знайдіть гіпінесу AB​


Ответы на вопрос

Отвечает Стрисюк Віталіна.

Ответ:

cos60° = BC/AB => AB=BC/cos60° = 7/0.5= 14 см