У трапеції ABCD основи AD I BC дорівнюють 10 см і 8 см відповідно. Площа трикутника ACD дорівнює 30

см2. Знайдіть площу трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.

Ответ:

Sтр=54 см²

Объяснение:

Sтр=1/2*(AD+BC)*CK

CK- висота трикутника АСD, вона також є висотою трапеції ABCD

S(ΔACD)=1/2*AD*CK

CK=2S(ΔACD):AD

CK=2*30:10

CK=6(cм)

Sтр=1/2*(10+8)*6

Sтр=54 см²