Сторона трикутника дорівнює 5 см,а висота проведена до неї,у два раза більше сторони.Знайти площу

трикутника. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

25 см²

Объяснение:

АС=5 см,

BD=2AC=2*5=10 см.

S-?

Решение :

Sabc=1/2AC*BD=1/2*10*5=25 cм².