Паралельне перенесення задається формулами х1 = х + 1, у1 = у + 2. Точка А при цьому переходить у

точку А1(2; 13). Знайдіть координати точки А.

Ответы на вопрос

Отвечает Разинькова Анастасия.

Ну тут не трудно догодаться

x1=x+1

y1=y+2

Подставляем координаты точки А1

2=x+1

13=y+2

x=1

y=11

А(1:11)

Ответ:A(1:11)