Знайти площу прямо кутного трикутнтка гіпотенуза і катити якого 8см та 10 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Масленко Дарья.

Объяснение:

знаходимо другий катет за теоремою Піфагора 10²-8²=х²=100-64=36

х²=36

х=6

S=6•8•1/2=24 cм²