Менша сторона прямокутника дорывнює 24 см, а кут,який вона утворює з діагоналлю,дорівнює 60° .

Знайти діагональ прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Амиров Парвиз.

Ответ:      діагональ дорівнює 48 см .

Объяснение:

У прямокутнику ABCD  AB = 24см ;  ∠ ВАС = 60° ;         АС - ?

ΔABC - прямокутний , ∠ САВ = 60° , тому ∠ АСВ = 90° - 60° = 30°.

Зрозуміло , що тоді АС = 2* АВ = 2* 24 = 48 ( см ) .

Отвечает Иванов Иван.

Ответ:

48 см

Объяснение:

Дано КМРТ - прямокутник, КР - діагональ, ∠МКР=60°, МК=24 см. Знайти КР.

Розглянемо ΔМКР - прямокутний, ∠МРК=90-60=30°

Катет, що лежить проти кута 30°, дорівнює половині гіпотенузи, отже

КР=2МК=24*2=48 см.