Знайдіть суміжні кути якщо один з них на 48 градусів більший за другий


Ответы на вопрос

Отвечает Мизиренко Анастасия.

Ответ:

138° і 42°

Объяснение:

Суміжні кути мають 180° відповідно 180 :2=90°малиб бути якщоб були однакові а один більший значить 90°+48°=138° - 1-й кут 90-45=45°2-й кут

Перевіряємо 138+42=180

Отвечает Романова Софья.

<1=х; <2=х+48; <1+<2=180°; х+х+48=180; 2х+48=180; 2х=180-48; 2х=132; х=132/2=66<1=х=66°; <2=х+48=66+48=114°.